Kategori: Bebet VIP

Ermal dhe Ariana Fejzullahu prindër për herë të 4, vjen në jetë Ana!

Emra bebesh, cfarë zgjedhin Vip-at?

Bebet VIP 2 vjet ago

Roalmi, modeli shqiptar qe thyen rekorde ne Instagram!

Bebet VIP 2 vjet ago

Ami prezanton foton e parë me vajzën, si dy shoqe…