8 C
Tirana
E shtunë, Janar 19, 2019
Fillimi Zona VIP

Zona VIP

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, e martuar me një njeri të mrekullueshëm!

Mjafton të themi emrin Sabri Fejzullahu dhe na kujtohet një artist i madh i skenës shqiptare i cili nuk linte rast pa dalë për të kënduar me një buzqeshje tepër të madhe. Rrugën e tij e ka ndjekur që në moshë të vogël edhe Ermal Fejzullahu i cili është jo pak i pëlqyer nga publiku. Por do të thoja se...

VIP-at shqiptarë dikur dhe sot, ndryshimet

Të rralla janë ato femra të skenës shqiptare që kan “guxuar” të pranojnë se kanë bërë një ndërhyrje, edhe pse falë zotit të gjithë kemi sy të shikojmë si janë transformuar. Realisht i përgëzoj për dëshirën që kanë për t’u dukur sa më mirë, por ajo që nuk kuptoj është pse e mohojnë? Normalisht edhe efektet e makeupit bëjnë...

Christina Aguilera, dhuna në familje ose do t’ju shkatërrojë ose do t’ju bëjë më të fortë!

Pas shume transformimesh në karrierën e saj 20 vjeçare Christina Aguilera rikthehet në skenë. Ajo u fotografua për revistën “The Paper” duke e shfaqur imazhin e saj si pa të meta. “Gjithmonë më ka pëlqyer të eksperimentoj. Më pëlqen drama, teatri, më pëlqen të krijoj histori dhe të bëj karaktere”, është shprehur 37 vjeçarja, e cila ka qënë vetëm 20...

Ami prezanton foton e parë me vajzën, si dy shoqe…

Pak ditë më parë Ermal Mamaqi ka publikuar një foto me vajzën dhe Amin duke bërë publik lajmin se vogelushja e tyre kishte ardhur në jetë. Ajo princeshë quhet Sia. Domethënia e këtij emri suedez? Fitore! Për ciftin kjo voglushe është vertet një fitore, cdo fëmijë për prindin është i tillë! Ami publikon foton e saj te parë në rrjetin Instagram...

5 veshjet më të mira të Kate Middleton gjatë shtatzanisë së tretë

Dukesha Kate Middleton dhe William janë duke sjellë në jetë fëmijën e tyre të 3 i cili pritet të vijë në jetë në muajin prill. Edhe pse tashmë në trimestrin e fundit Kate nuk shfaq shenja lodhje dhe rëndese e madje gjatë daljeve në publik spikat për një veshje që mund të themi me plot gojë tepër shik! Nuk e...

Emina Cunmulaj: bëj atë që mundesh për veten pasi asgjë nuk është falas!

Pak ditë më parë kam kam dëgjuar një intervistë të Emina Cunmulaj për “TiranaToday” që të them të drejtën më bëri të risillja edhe njëherë në mendjen time sa të drejtë kishte ajo zonjë, ajo vajzë shqiptare e cila edhe pse ka arritur mjaft në karrierën e saj si modele shpesh edhe është kritikuar për jetën luksoze në “kurriz”...

Brenda shtëpisë 25 milion dollarëshe të Angelina Jolie

Një shifër marramendëse por edhe një shtëpi që të le pa fjalë. Shtëpi? Më falni doja të thoja kështjellë që të le pa fjalë! Brenda saj jeton 41 vjeçarja së bashku me 6 fëmijët e saj. E gjithë hapësira u vu në dispozicion për të jetuar vetëm 8 muaj pas ndarjes nga Brad Pitt dhe ndodhet në Los Angeles. Atje...

Nena ideale? Princeshe Diana!

Princeshë Diana nuk mbajti në jetë vetëm kurorën e princeshës por u cilësua edhe si një nënë e mrekullueshme. Pas një sondazhi të kryer ajo u rendit në majë duke qënë se pasi në pyetësor shtrohej pyetja “Cila është nëna më e mrekullueshme për ju edhe nga e shkuara” intervistuesit e Britanisë së Madhe janë përgjigjur më së shumti...

Ami dhe Ermali serish prinder, fotoja e pare me vajzen!

Për të gjithë fansat e ciftit të famshëm dhe të dashur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska vjen një lajm i mirë. Ata kanë marre në krahë ditën e sotme fëmijën e tyre të dytë. Kësaj radhe ka ardhur në jetë një vajzë dhe kështu Joeli do të ketë një shoqe të vogël të lojërave. Ermali tepër i lumtur që familjes...

Unë nuk mund të jem pjesë e një bote ku burrat i veshin gratë e tyre si prostituta dhe dashuria nuk ekziston!

Aktori dhe regjizori i njohur Keanu Reeves, me një shkrim të postuar në rrjete sociale ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve. "Unë nuk mund të jem pjesë e një bote ku burrat i veshin gratë e tyre si prostituta duke treguar çdo gjë që duhet të mbrohet. Ku nuk ka asnjë koncept nderi dhe dinjiteti dhe ku mund te mbështetesh...

Bebi i Javës

19,446FansaPëlqeje
41,061NdjekësitNdjek
8NdjekësitNdjek

Moti

Tirana
broken clouds
8 ° C
8 °
8 °
87 %
3.6kmh
75 %
Sht
8 °
Die
6 °
Hën
8 °
Mar
6 °
Mër
5 °