8 C
Tirana
E shtunë, Janar 19, 2019

Dekor

Ceremonia martesore mes zakoneve te djeshme dhe realitetit te sotem

Muajt e verës nuk njihen vetëm si koha për pushime, por edhe si ndonjë nga ditët më të mira për të zhvilluar ceremoninë martesore. Megjithatë kohët e fundit ka edhe raste të dasmave që kryhen në stinë të tjera dhe madje jo vetëm ditën e diel siç ndodhte dikur. Pavarësisht shumë ndryshimeve dhe huazimeve nga të huajt, ceremonia martesore njihet...

Bebi i Javës

19,446FansaPëlqeje
41,061NdjekësitNdjek
8NdjekësitNdjek

Moti

Tirana
broken clouds
8 ° C
8 °
8 °
87 %
3.6kmh
75 %
Sht
8 °
Die
6 °
Hën
8 °
Mar
6 °
Mër
5 °