8 C
Tirana
E shtunë, Janar 19, 2019
Fillimi Familja Puna dhe paratë

Puna dhe paratë

Si te kursejme para edhe pas lindjes se bebes?

Si te kursejme para edhe pas lindjes se bebes? Përgëzime, tashmë jeni bërë prindër dhe nëse ende nuk jeni të vetëdijshëm në lidhje më paratë që do t’ju duhet të shpenzoni në vazhdim jua them unë… janë vërtet shumë! Bebelina, qumësht, krem, shampo, veshje, biberona, ushqime, letra të lagura e kështu vazhdon lista e cila më besoni, mund edhe të...

Bebi i Javës

19,446FansaPëlqeje
41,061NdjekësitNdjek
8NdjekësitNdjek

Moti

Tirana
broken clouds
8 ° C
8 °
8 °
87 %
3.6kmh
75 %
Sht
8 °
Die
6 °
Hën
8 °
Mar
6 °
Mër
5 °