8 C
Tirana
E shtunë, Janar 19, 2019

Modë

Vishu me stil sipas Coco Chanel!

Frazat e Coco Chanel në lidhje me stilin janë kthyer vërtet në legjenda. Ajo është bërë një ikonë në botën e modës për shkak të konceptit që kishte në lidhje me modën, në lidhje me atë që një grua duhet dhe nuk duhet të veshë për të qënë gjithmonë elegante si edhe për t’u vënë re nga të gjithë....

Puma padit Philipp Plein “tigri eshte i joni”

Puma padit Philipp Plein “tigri eshte i joni” Stilisti i famshëm gjerman Philipp Plein ka hedhur së fundi në treg linjën e re të veshjeve sportive “Plein Sport” e cila karakterizohet nga figura e një tigri dhe shenja e putrës së tij. Nisur nga kjo shenjë, firma e veshjeve sportive “Puma” pretendon se Plein ka përdorur simbolin e tyre. Reagon Philipp...

Bebi i Javës

19,446FansaPëlqeje
41,061NdjekësitNdjek
8NdjekësitNdjek

Moti

Tirana
broken clouds
8 ° C
8 °
8 °
87 %
3.6kmh
75 %
Sht
8 °
Die
6 °
Hën
8 °
Mar
6 °
Mër
5 °