Pak ditë më parë Ermal Mamaqi ka publikuar një foto me vajzën dhe Amin duke bërë publik lajmin se vogelushja e tyre kishte ardhur në jetë.

Ajo princeshë quhet Sia. Domethënia e këtij emri suedez? Fitore! Për ciftin kjo voglushe është vertet një fitore, cdo fëmijë për prindin është i tillë!

Ami publikon foton e saj te parë në rrjetin Instagram duke shkruar

“Dorë për dore, dy shoqe…përjetë”

Momente të tilla të bukura urojmë të kenë të gjitha femrat në botë!